مقالات مرتبط با درب ضد سرقت, عمومی

مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت چیست؟

تعویض درب قدیمی با درب جدید

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت صحبت کنیم. همچنین این مراحل را به شما معرفی نماییم، تا اگر قصد تعویض درب های قدیمی و خرید درب ضد سرقت دارید بتوانید تصمیمی درست در این رابطه بگیرید.

تعویض درب قدیمی با درب جدید
تعویض درب قدیمی با درب جدید

چرا باید درب ضدسرقت را جایگزین درب قدیمی کنیم؟

قبل از اینکه به بررسی مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت بپردازیم بهتر است در رابطه با ویژگی های درب ضد سرقت اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم. درب ضد سرقت یک امکان بسیار عالی برای افرادی می باشد که می خواهند امنیت محیط مورد نظر خود را افزایش دهند. این درب ها با ویژگی ها و مزیت های خاص خود توانستند امنیت محیط پیرامون ما را افزایش دهند.

اگر قصد دارید درب های قدیمی خود را تعویض کرده و درب های ضد سرقت را جایگزین آن نمایید در سریع ترین زمان این کار را انجام دهید.

درب های ضد سرقت در کنار زیبایی بسیار بالایی که دارند می توانند با طراحی داخلی ساختمان و محیط اطراف خود هماهنگ شوند و افراد آن ها را با توجه به محیط مورد نظر خود انتخاب نمایند. رویه این درب ها نیز دارای رنگ بندی و طرح های متنوعی هستند. افراد با توجه به خواسته و سلیقه خود می توانند یکی از انواع این رویه ها را انتخاب کنند.

مزایا درب ضد سرقت چیست؟

از دیگر مزیت های درب ضد سرقت ایمنی بالای آن می باشد. کیفیت ساخت در این درب ها بسیار زیاد است. شما می توانید این درب ها را در هر محیطی که مد نظرتان می باشد نصب نمایید. قفل هایی که بر روی درب ضد سرقت نصب می شوند دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.

این قفل ها دارای زبانه های متعددی می‌ باشند که می‌ توانند از ورود افراد بیگانه به داخل منزل جلوگیری به عمل بیاورند. شما می توانید این درب ها را با توجه به ابعاد مورد نظر خود سفارش دهید.

البته نوع آماده این درب ها نیز در بازار موجود است که افراد می توانند آن ها را خریداری کرده و در محل مورد نظر خود نصب کنند. از دیگر مزایای این درب ها کیفیت بالای چهارچوب و لولای آن ها می باشد.

پس اگر شما قصد تعویض درب های قدیمی خود را دارید، درب های ضد سرقت یک گزینه بسیار مناسب برای جایگزین شدن این نوع درب ها می باشند. همچنین این نوع درب ها می توانند خیال افراد را در رابطه با امنیت محیط مورد نظرشان راحت کنند.

شما میتوانید مشخصات فنی درب ضد سرقت را با کلیک روی لینک مشاهده کنید

درب های ضد سرقت
درب های ضد سرقت

مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت چیست؟

در بالا تا حدودی به مزایای درب های ضد سرقت اشاره کردیم. حال می خواهیم به بررسی مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت بپردازیم و در این زمینه توضیحات کاملی را ارائه دهیم.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت چیست. یا مراحل آن به چه صورت می باشد.

اگر شما قصد تعویض درب های قدیمی با درب ضد سرقت را دارید بهتر است از افراد کارشناس در این زمینه مشورت بگیرید. افراد کارشناس می توانند به محل مورد نظر مراجعه کنند. همچنین با اندازه گیری ابعاد درب شما و بررسی کردن لولا و پیرامون اطراف بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند.

آن ها می توانند تشخیص دهند که آیا چهارچوب درب قدیمی شما نیاز به تعویض دارد و یا خیر. می توان گفت در بیشتر موارد با اندازه گیری دقیق می توان از چهارچوب های قدیمی نیز به صورت مجدد برای درب های ضد سرقت استفاده کرد.

این کار یک مزیت بسیار بزرگ دارد. آن این است که افراد می توانند با حداقل کثیف کاری و کنده کاری درب های خود را تغییر داده و درب های ضد سرقت را جایگزین درب های قدیمی‌ کنند.

تعویض درب قدیمی با درب جدید
تعویض درب قدیمی با درب جدید

در این روش درب های سفارشی بر اساس ابعاد مورد نظر ساخته شده و بر روی چهارچوب های قدیمی جوشکاری می‌ شوند. سپس بر روی همان چارچوب نصب می گردند.

به این صورت می‌ توانند کارایی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. البته این اتفاق برای تمام درب ها نمی‌افتد. درب هایی که دارای عرض کمی می باشند کامل و با استفاده از دستگاه فرز از داخل چارچوب بیرون می آیند. به این طریق افراد می‌ توانند با تخریب بسیار کم درب های خود را تعویض کنند.

برای مشاهده راهنمای خرید درب ضد سرقت روی لینک کلیک کنید

ادامه مراحل نصب درب های ضد سرقت

مرحله بعدی برای نصب درب های ضد سرقت پر کردن پشت چارچوب این درب ها می باشد. این پر کردن از توسط موادی مانند پلی اورتان و یا مواد و مصالح ساختمانی مانند ماسه و سیمان انجام می شود.

در نظر داشته باشید اگر شما از درب های ضد سرقت سفارشی استفاده کنید می توانید از چهارچوب های قدیمی برای این درب ها بهره ببرید. اما درب های استاندارد و از پیش ساخته شده این امکان را برای افراد به وجود نمی‌آورند. افراد نمی توانند از این درب ها بر روی چهارچوب قدیمی خود استفاده کنند.

تا حدودی به بررسی مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت پرداختیم. پس از انجام مراحل بالا پشت کوب چوبی بر روی چهارچوب های قدیمی نصب می شود. به این صورت دیگر نیازی به وجود گچ کاری بر روی بر پشت درب ها نیست.

افراد از این طریق می‌ توانند از چارچوب‌ های قدیمی خود استفاده کرده و درب های جدید ضد سرقت را بر روی آن ها نصب نمایند. می‌ توان گفت اگر شما از یک گروه کاربلد و با تجربه در این زمینه مشورت بگیرید و کار خود را به این یک مجموعه بسپارید، تمام این مراحل تنها در سه ساعت به اتمام می رسد.

همچنین شما می توانید بعد از گذشت این مدت زمان  از درب های ضد سرقت و زیبایی و ایمنی آن ها بهره مند شوید.

شما با مراجعه به مجموعه معتبر می توانید علاوه بر سفارش دادن درب های ضد سرقت سفارشی، از کیفیت بالای این درب ها نیز بهره ببرید. متخصصین مجموعه فورژمدرن با تجربه بالا، می توانند به شما بهترین مشاوره را داده و شما را در این زمینه یاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *