عمومی

لیست بهترین سایه بان‌های خودرو برای پارکینگ ها

بهترین سایبان خودرو برای پارکینگ

در این مقاله میخواهیم بهترین سایه بان‌های خودرو برای پارکینگ هارا معرفی کنیم. رنگ و بسیاری از اجزای خودرو می‌توانند تحت تاثیر تابش آفتاب قرار گیرند و در اثر گذر زمان دچار پوسیدگی و خرابی شوند. سایه بان‌های خودرو که می‌توانند برای پارکینگ‌ها مورد استفاده قرار گیرند، تاثیر زیادی روی افزایش طول عمر خودروهای پارک شده در پارکینگ‌ها دارند. بهترین سایه بان‌های خودرو نه تنها می‌توانند باعث ایجاد سایه برای خودروها شوند، بلکه تاثیر زیادی روی زیبایی پارکینگ‌ها نیز دارند. اگر می‌خواهید بدانید که بهترین سایه بان‌های خودرو برای پارکینگ‌ها کدامند؟ با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

آیا استفاده از سایه بان پارکینگ ضروری است؟

بهترین سایه بان‌های خودرو
بهترین سایه بان‌های خودرو

اگرچه هنوز هم بسیاری از پارکینگ‌های مسکونی و تجاری بدون سایه بان طراحی شده اند؛ اما استفاده از سایه بان پارکینگ می‌تواند مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. اولین مزیت، افزایش طول عمر خودرو است. دومین مزیت، کنترل دمای خودرو در روزهای گرم سال است. حتما بارها برای شما پیش آمده که به داخل خودرو بروید و با گرفتن فرمان داغ شده، احساس بدی به شما دست بدهد. وجود سایه بان پارکینگ، از گرم شدن بخش داخلی خودرو در روزهای گرم سال جلوگیری می‌کند.

سایه بان‌های پارکینگ می‌توانند برای پارکینگ‌های مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار گیرند. این سایه بان‌ها که با جنس‌ها و متریال‌های مختلفی ساخته می‌شوند، از نظر ظاهری نیز بسیار شیک و منحصر به فرد هستند.

بهترین سایه بان‌های خودرو برای پارکینگ‌ها کدامند؟

برای افزایش طول عمر خودرو و قطعات و لوازم جانبی آن ها، می‌بایست از بهترین سایه بان‌های خودرو استفاده کرد. در واقع، این سایه بان‌ها هستند که می‌توانند با ایجاد سایه روی خودرو، از تابش مستقیم آفتاب به داخل و روی خودرو، جلوگیری کنند. به همین خاطر، سایه بان‌های خودرو می‌توانند تاثیر زیادی روی زیبایی خودرو و حتی طول عمر آن داشته باشند. این موضوع ایجاب می‌کند که حتما برای خرید سایه بان پارکینگ، به دنبال بهترین سایه بان‌های خودرو باشید.

بهترین سایه بان‌های خودرو را می‌توان بر اساس جنس و متریال به کار رفته در آن‌ها تقسیم‌بندی کرد. به طور کلی، بهتر است که سایه بان‌های خودرو با متریال‌های ضد آب ساخته شوند تا شاهد تغییر رنگ و ظاهر خودرو در اثر تابش آفتاب و بارش باران نباشیم. از طرفی هر چقدر متریال‌های به کار رفته برای سایه بان‌های پارکینگ‌های خودرو، جاذب بهتری برای اشعه‌های مضر نور خورشید باشند، می‌توان با خیالی راحت‌تر از آن‌ها برای پارکینگ‌های ساختمانی استفاده کرد.

برای مشاهده راهنمای خرید سایبان خودرو روی لینک کلیک کنید

سایه بان‌های متحرک برای پارکینگ‌ها بهتر هستند یا سایبان‌های ثابت؟

سایه بان‌های متحرک برای پارکینگ‌ها بهتر هستند یا سایه بان‌های ثابت؟ این سوالی است که برای بسیاری از افراد در هنگام خرید سایه بان پارکینگ پیش می‌آید. به طور کلی، انتخاب بهترین سایه بان‌ها وابسته به شرایط پارکینگ دارد. در صورتی که نیاز به اجرای سایه بان برای پارکینگ‌های مسکونی باشد، شاید بتوان گفت که سایه بان‌های متحرک، بهترین سایه بان‌های خودرو محسوب می‌شوند. ولی در صورت نیاز به اجرای سایه بان در محیط‌های خارج از منزل مانند پارکینگ‌های اداره‌ها و شرکت ها، سایه بان‌های ثابت گزینه بهتری برای شما محسوب می‌شوند.

بنابراین، قبل از اینکه اقدام به خرید بهترین سایه بان‌های خودرو به صورت متحرک و ثابت کنید، باید تعیین کنید که نیاز شما برای خرید سایه بان‌های متحرک یا ثابت خودرو چیست؟ در اکثر موارد سایه بان‌های ثابت می‌توانند پاسخگوی نیازهای شما باشند و از تابش نور مستقیم آفتاب بر روی خودرو جلوگیری کنند. اما در صورتی که امکان قرار دادن انواع سایه بان‌های ثابت در یک مکان وجود نداشته باشد، (به دلیل محدودیت فضا)، می‌توان از سایه بان‌های متحرک و جمع شونده استفاده کرد.

انواع سایه بان برای پارکینگ
انواع سایه بان برای پارکینگ

سایه بان‌های بازویی مناسب پارکینگ‌های مسکونی هستند یا تجاری؟

همانطور که اشاره کردیم، در برخی از شرایط لازم است که به جای استفاده از سایه بان‌های ثابت، از سایه بان‌های متحرک استفاده شود. بهترین سایه بان‌های خودرو برای پارکینگ‌های مسکونی و کوچک، سایه بان‌های متحرک هستند. در میان انواع سایه بان‌های متحرک، یک نوع سایه بان به نام سایه بان بازویی وجود دارد که می‌تواند برای پارکینگ‌های منازل مورد استفاده قرار گیرد. این سایه بان‌ها به دلیل داشتن دو یا چند بازو، می‌توانند به صورت یک طرفه یا دو طرفه باز شوند.

بهترین سایه بان‌های بازویی خودرو، هم برای پارکینگ‌های مسکونی قابل استفاده اند، هم برای پارکینگ‌های تجاری. اما به دلیل اینکه برای کنترل نور با کمک این سایه بان ها، نیاز به ریموت و سیستم‌های مختلف دیگر دارد، شاید بهتر باشد که این مدل از سایه بان‌های متحرک فقط برای منازل مسکونی مورد استفاده قرار گیرند.

انواع بهترین سایه بان‌های خودرو که به صورت ثابت طراحی شده اند، کدامند؟

بهترین سایه بان‌های خودرو طراحی شده به صورت ثابت، سایه بان‌هایی هستند که می‌توانند با بدنه بسیار مقاوم و جنس مرغوب، برای پارکینگ‌ها مورد استفاده قرار گیرند. به طور کلی، سایه بان‌های ثابت از دو بخش بدنه و سقف تشکیل شده‌اند که جنس متریال‌های به کار رفته برای هر یک از این سایه بان‌ها با هم متفاوت است. بهترین سایه بان‌های خودروی ثابت، باید از متریال‌های مقاوم و ضد زنگ ساخته شده باشند. چون این سایه بان‌ها در محیط‌های بیرونی استفاده می‌شوند و بارش باران می‌تواند باعث زنگ زدگی آن‌ها شود.

معمولا متریال‌های مختلفی برای ساخت بهترین سایه بان‌های خودرو به صورت ثابت وجود دارند. متریال‌هایی مانند شیشه مات، فولاد ضد زنگ، پارچه و حتی پی وی سی، از جمله متریال‌های محبوب برای ساخت بهترین سایه بان‌های خودرو محسوب می‌شوند. اگرچه در بسیاری از موارد سایه بان‌ها با متریال‌های ساده مانند پارچه ساخته می‌شوند؛ اما بهتر است برای افزایش مقاو

مت بهترین سایه بان‌های خودرو، از متریال‌های مقاوم به رطوبت استفاده گردد. پی وی سی یکی از بهترین متریال‌ها برای طراحی سایه بان خودرو با قیمت ارزان است.

برای مشاهده مراحل ساخت تولید سایبان پارکینگ روی لینک کلیک کنید

بهترین سایبان های خودرو برای پارکینگ
بهترین سایبان های خودرو برای پارکینگ

قیمت خرید بهترین سایه بان‌های خودرو چقدر است؟

احتمالا یکی از فاکتورهای اصلی افراد برای خرید بهترین سایه بان‌های خودرو، بحث هزینه است. به طور کلی، قیمت خرید سایه بان‌های خودرو بر اساس نوع سایه بان و طرح و مدل آن تعیین می‌شود. بدیهی است که هر چقدر سایه بان ابعاد بزرگ‌تری داشته باشد، قیمت بالاتری نسبت به سایه بان‌های کوچک‌تر خواهد داشت. از طرفی جنس و متریال‌های به کار رفته برای ساخت سایه بان‌های خودرو نیز بر روی کیفیت و قیمت آن تاثیر می‌گذارند.

سایه بان‌های متحرک معمولا قیمت بالاتری نسبت به سایه بان‌های ثابت دارند. دلیل این موضوع هم به کار رفتن سیستم‌های متحرک در این سایه بان هاست. البته قیمت بهترین سایه بان‌های خودرو متحرک نیز با هم متفاوت است. چون برخی از سایه بان‌های متحرک به صورت دستی باز و بسته می‌شوند و برخی دیگر به صورت اتوماتیک و با کمک موتورهای هوشمند. بدیهی است که نوع متریال و جنس به کار رفته برای ساخت سایه بان‌های خودرو متحرک نیز می‌توانند باعث ایجاد تفاوت در قیمت این سایه بان‌ها شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *